My Favorite Movies


  maikalee149's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
The Lizzie McGuire Movie
it's so cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
it's so cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
Now that i've seen it,
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
The Shaggy Dog 2006,  PG)
The Shaggy Dog
it's so cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
Snakes on a Plane 2006,  R)
Snakes on a Plane
IT'S SO COOOLLLL!!!
7
High School Musical 2 2007,  G)
8
High School Musical 2006,  G)
9
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
IT'S SO CCCOOOLLL!!!!!!!!!!!!
10
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
IT'S SO CCCOOOLLL!!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments