My Favorite Movies


  maibee28's Rating My Rating
1
Confessions of a Sociopathic Social Climber 2005,  R)
2
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
3
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
4
Just Married 2003,  PG-13)
5
The Sweetest Thing 2002,  R)
6
She's the Man 2006,  PG-13)
7
The Girl Next Door 2004,  R)
The Girl Next Door
The girl next door is hot~
The story is great~
I just love it ~
8
Honey 2003,  PG-13)
Honey
jessica alba is beautiful
i love the story and the dance
9
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
I love when Hayden kisses Gus... <3
10
A Cinderella Story 2004,  PG)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
GREAT
12
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
Just love this movie
13
Woman on Top 2000,  R)
14
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
15
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
i love this moooviie
16
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
<3
17
Georgia Rule 2007,  R)
18
Night at the Museum 2006,  PG)
19
Transformers 2007,  PG-13)
20
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
21
Bring It On: In It to Win It 2007,  PG-13)
22
Aquamarine 2006,  PG)
23
RV 2006,  PG)
24
Freedom Writers 2007,  PG-13)
25
Freaky Friday 2003,  PG)
26
Juno 2007,  PG-13)
27
Love and Other Disasters 2006,  R)
28
License to Wed 2007,  PG-13)
29
Love Wrecked 2005,  PG)
30
What Happens in Vegas 2008,  PG-13)
31
Sydney White 2007,  PG-13)
32
Mamma Mia! 2008,  PG-13)
33
Take the Lead 2006,  PG-13)
34
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
Add a review (optional)...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments