Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mahal004's Rating My Rating
1
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
Maid in Manhattan
my favorite!!!!!!!!!great!!!
2
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
Miss Congeniality
great!!!!
3
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
my favorite!!!!!!i watch it million times!!!!
4
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
great!!
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i like it!!!super!!!!
6
Notting Hill 1999,  PG-13)
7
Runaway Bride 1999,  PG)
8
Beauty and the Beast 1991,  G)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
American Pie 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments