My Favorite Movies
| magnamr1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Astro Boy (AstroBoy) 2009, PG) |
|
| 2 |
Cloudy With a Chance of Meatballs 2009, PG) |
|
| 3 |
Land of the Lost 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Planet 51 2009, PG) |
|
| 5 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 6 |
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie 1995, PG) |
|
| 7 |
Monsters vs. Aliens 2009, PG) |
|
| 8 |
Mars Attacks! 1996, PG-13) |
|
| 9 |
Gremlins 2: The New Batch 1990, PG-13) |
|
| 10 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Rat Race 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Madagascar: Escape 2 Africa 2008, PG) |
|
| 14 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 15 |
2012 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Dead Like Me: Life After Death 2009, R) |
|
| 17 |
It's a Mad, Mad, Mad, Mad World 1963, G) |
|
| 18 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |


















