My Favorite Movies
| magicaldream's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 8 |
My Fair Lady 1964, G) |
|
| 9 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |











