My Favorite Movies


  maggiedino's Rating My Rating
1
Karla 2005,  R)
2
Loving Annabelle 2006,  Unrated)
Loving Annabelle
I love this movie really romanctic n touching story i say its one of the best lez movies i ever seen really good one
3
A History of Violence 2005,  R)
4
Running Scared 2005,  R)
5
If These Walls Could Talk 2 2000,  R)
If These Walls Could Talk 2
other
6
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
Best romantic comedy i ever watch!!
7
Imagine Me & You 2005,  R)
8
Gothika 2003,  R)
9
Bound 1996,  R)
Bound
Well nice action n sexy woman :)
10
The Green Mile 1999,  R)
The Green Mile
Well i cry on this one ;( gosh really emotional for me really sad story...
11
American History X 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments