Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MadRab's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
not as good as first but still realy realy realy great fun! luvd it!
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
absolutely amazin!
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
its really sad!
4
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
really excitin n amazin
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
OMG i luv it
8
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
9
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004,  PG-13)
10
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
11
Chicago 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments