My Favorite Movies
| madluvers101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Suffering Man's Charity (Ghost Writer) 2007, Unrated) |
|
| 2 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Big 1988, PG) |
|
| 8 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009, PG) |
|
| 9 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 10 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 11 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Starsky & Hutch 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Cable Guy 1996, PG-13) |
|
| 15 |
Duplex (Our House) 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Jersey Girl 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Surviving Christmas 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 20 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 23 |
Superhero Movie 2008, PG-13) |
|
| 24 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 25 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 26 |
Two Weeks Notice 2002, PG-13) |
|
| 27 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 28 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 29 |
Nine Months 1995, PG-13) |
|
| 30 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 31 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 32 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 33 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 34 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 35 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 36 |
Spanglish 2004, PG-13) |
|
| 37 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 38 |
Shanghai Noon 2000, PG-13) |
|
| 39 |
I Spy 2002, PG-13) |
|
| 40 |
Around the World in 80 Days 2004, PG) |








































