My Favorite Movies


  mAdDiPaTtIe's Rating My Rating
1
One Missed Call 2007,  PG-13)
One Missed Call
This was SO frikin scary!
2
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
This movie was so cool and scary too! I LOVED it so much!
3
Grease 1978,  PG)
Grease
I love this movie so much!!!!
4
Grease 2 1982,  PG)
5
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
I loved this book!
6
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
Nice and CREEPY!!!
7
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
8
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
9
The Road to El Dorado 2000,  PG)
The Road to El Dorado
I never get tired of this movie!
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
National Treasure: Book of Secrets
a great movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments