My Favorite Movies


  maddie1500's Rating My Rating
1
The Holiday 2006,  PG-13)
2
My Big Fat Greek Wedding 2002,  PG)
3
In Her Shoes 2005,  PG-13)
4
School of Rock 2003,  PG-13)
5
Little Miss Sunshine 2006,  R)
6
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
funny!
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
8
She's the Man 2006,  PG-13)
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments