My Favorite Movies


  Madd074's Rating My Rating
1
Resident Evil 2002,  R)
2
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
3
Wrong Turn 2003,  R)
4
Pitch Black 2000,  R)
5
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
6
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)
9
Ghost 1990,  PG-13)
10
Wolf Creek 2004,  R)
Wolf Creek
very surprising movie!!
11
The Hole 2001,  R)
The Hole
keeps you guessing!
12
Rules of Engagement 2000,  R)
Rules of Engagement
awesome movie!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments