My Favorite Movies


  madbromley's Rating My Rating
1
Enemy of the State 1998,  R)
2
Jackass: Number Two 2006,  R)
3
Aliens 1986,  R)
4
Batman 1989,  PG-13)
5
The Ring Two 2005,  PG-13)
6
Predator 1987,  R)
7
Casino Royale 2006,  PG-13)
8
Donnie Darko 2001,  R)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
The Ring 2002,  PG-13)
11
The Matrix 1999,  R)
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
13
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
14
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
15
Gladiator 2000,  R)
16
Batman Forever 1995,  PG-13)
17
How the Grinch Stole Christmas 2000,  PG)
18
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments