My Favorite Movies


  madamm3's Rating My Rating
1
The Dark Knight 2008,  PG-13)
2
Penelope 2006,  PG)
3
A Clockwork Orange 1971,  R)
4
The Shining 1980,  R)
5
The Grudge 2004,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Love Actually 2003,  R)
8
School of Rock 2003,  PG-13)
9
Spider-Man 2002,  PG-13)
10
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
11
Twin Peaks: Fire Walk With Me 1992,  Unrated)
12
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
13
Léon (The Professional) 1994,  R)
14
Je reste! (I'm Staying!) 2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments