My Favorite Movies
| maconfire17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Troy 2004, R) |
|
| 10 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 11 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 12 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |












