My Favorite Movies
| mack9930317's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inception 2010, PG-13) |
|
| 2 |
Prince of Persia: The Sands of Time 2010, PG-13) |
|
| 3 |
Couples Retreat 2009, PG-13) |
|
| 4 |
The Wood 1999, R) |
|
| 5 |
The Time Traveler's Wife 2009, PG-13) |
|
| 6 |
Iron Man 2 2010, PG-13) |
|
| 7 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Dear John 2010, PG-13) |
|
| 10 |
Welcome Home Roscoe Jenkins 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Crazies 2010, R) |
|
| 13 |
The Ghosts of Girlfriends Past 2009, PG-13) |
|
| 14 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 16 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 17 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 18 |
300 2007, R) |
|
| 19 |
Troy 2004, R) |
|
| 20 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Garden State 2004, R) |
|
| 22 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 24 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 25 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 26 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 27 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 28 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 29 |
My Baby's Daddy 2003, PG-13) |
|
| 30 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 31 |
No Strings Attached 2011, R) |































