My Favorite Movies
| macdaddyev's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Reign Over Me 2007, R) |
|
| 3 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 5 |
Glory Road 2006, PG) |
|
| 6 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |












