My Favorite Movies


  m2diar's Rating My Rating
1
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
2
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
4
Notting Hill 1999,  PG-13)
5
Just Married 2003,  PG-13)
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
7
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
8
Hitch 2005,  PG-13)
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
10
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
12
17 Again 2009,  PG-13)
13
Night at the Museum 2006,  PG)
14
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
15
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
16
Runaway Bride 1999,  PG)
17
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
18
In Her Shoes 2005,  PG-13)
19
My Sister's Keeper 2009,  PG-13)
20
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
21
The Princess Diaries 2001,  G)
22
America's Sweethearts 2001,  PG-13)
23
What a Girl Wants 2003,  PG)
24
The Proposal 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments