Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lytz80july's Rating My Rating
1
License to Wed 2007,  PG-13)
2
Four Weddings and a Funeral 1994,  R)
3
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments