Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lynottcom's Rating My Rating
1
Detroit Rock City 1999,  R)
Detroit Rock City
My fav movie it was the best it totaly ROCKS!!!!!!!!
2
300 2007,  R)
3
The Devil's Rejects 2005,  R)
4
Saw III 2006,  R)
5
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
6
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
7
Grandma's Boy 2006,  R)
8
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
9
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
10
Clerks 2001,  Unrated)
11
Half Baked 1998,  R)
12
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
13
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) 2006,  R)
14
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
15
Turistas (Paradise Lost) 2006,  R)
16
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
17
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
18
Saw (short film) 2003,  Unrated)
19
Saw 2004,  R)
20
Saw IV 2007,  R)
Saw IV
I can't wait till the fourth one, hopefuly it will be a good one
21
The Amityville Horror 2005,  R)
22
Beavis and Butt-Head Do America 1996,  PG-13)
23
Hostel 2006,  R)
24
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990,  R)
25
Damien: Omen II 1978,  R)
26
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
27
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
28
Little Nicky 2000,  PG-13)
Little Nicky
Funny fucken movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments