My Favorite Movies


  lynn31555's Rating My Rating
1
Ghost 1990,  PG-13)
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
Cars 2006,  G)
4
Wild Hogs 2007,  PG-13)
5
Stuart Little 1999,  PG)
6
A Few Good Men 1992,  R)
7
For a Few Dollars More (Per Qualche Dollaro in Pił) 1965,  R)
8
12 Angry Men 1997,  PG-13)
9
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
10
The Sound of Music 1965,  G)
11
The Santa Clause 1994,  PG)
12
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
13
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
14
Chitty Chitty Bang Bang 1968,  G)
15
Mary Poppins 1964,  G)
16
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
17
Dirty Harry 1971,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments