Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lyndseyb1's Rating My Rating
1
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
love it, makes me cry everytime haa
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
Brill
4
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
Oh :)
5
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
My Super Ex-Girlfriend
Hilarious!
6
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
First time to see this movie the other day, made me cry :)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Shrek 2001,  PG)
11
Shrek the Third 2007,  PG)
12
Shrek 2 2004,  PG)
13
Mean Girls 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments