My Favorite Movies


  lyndharper's Rating My Rating
1
Gone With the Wind 1939,  G)
Gone With the Wind
I loove this movie. Scarlett's a Lady after my heart!!!
2
Braveheart 1995,  R)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
Cinderella 1950,  G)
5
Sleeping Beauty 1959,  G)
6
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
7
Gentlemen Prefer Blondes 1953,  Unrated)
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Grease 1978,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
loved this movie Johnny Depp was funny as always

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments