My Favorite Movies
| lxsarre's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 13 |
The Gods Must Be Crazy 1981, PG) |
|
| 14 |
The Gods Must Be Crazy II 1990, PG) |
|
| 15 |
Gallipoli 1981, PG) |
|
| 16 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 17 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 18 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 19 |
Brum:Crazy Chair Chase and Other Stor 2004, Unrated) |
|
| 20 |
Everyone Says I Love You 1996, R) |




















