My Favorite Movies
| lwilliams50's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 3 |
It's a Boy Girl Thing 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Run Fatboy Run 2008, PG-13) |
|
| 5 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 8 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 9 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Grease 1978, PG) |
|
| 14 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 15 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 16 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 18 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 19 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 20 |
50 First Dates 2004, PG-13) |




















