My Favorite Movies


  luvmeelotz21's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
luv luv luv it. its totally my kind if movie
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
3
Scary Movie 2 2001,  R)
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
5
Date Movie 2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
it was very good one of the best movies. i usually like more funny movies but this movie was awsome
8
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
luv this movie it is really good
9
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
10
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
11
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
12
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
13
Shanghai Noon 2000,  PG-13)
14
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
15
Click 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments