My Favorite Movies
All time favourites!!
| Luvlyrodia's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 2 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Street Kings 2008, R) |
|
| 5 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 8 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Constantine 2005, R) |
|
| 10 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 11 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 13 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 14 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 15 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 16 |
Eragon 2006, PG) |
















