Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  luvdear4ver's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
Its the best movie...No other movies can compare to it...Pirates of the Caribbean Rules...I Luv it...
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
10
She's the Man 2006,  PG-13)
11
Eragon 2006,  PG)
12
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
13
Shrek the Third 2007,  PG)
14
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
ooo..i'm desperate to see this movie...cant wait..
15
Dr. Dolittle: Tail to the Chief 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments