My Favorite Movies


  luvagirl56's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
FAV MOVIE EVER!!!!
HOTTEST GUY IN THE WORLD
2
The Break-Up 2006,  PG-13)
3
8 Mile 2002,  R)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
10
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
11
Wedding Crashers 2005,  R)
12
White Chicks 2004,  PG-13)
13
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
14
Scary Movie 2000,  R)
15
Hitch 2005,  PG-13)
16
Saw II 2005,  R)
17
The Longest Yard 2005,  PG-13)
18
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
21
She's the Man 2006,  PG-13)
22
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
23
Happy Feet 2006,  PG)
24
Saw 2004,  R)
25
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
26
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
27
Grease 1978,  PG)
28
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
29
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
30
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
31
Click 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments