My Favorite Movies
| luv4tigger's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 5 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 6 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 8 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 9 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |










