Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lupiroa's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Forrest Gump 1994,  PG-13)
3
Pretty Woman 1990,  R)
4
50 First Dates 2004,  PG-13)
5
Toy Story 1995,  G)
6
Transformers 2007,  PG-13)
7
Shrek 2001,  PG)
8
Patch Adams 1998,  PG-13)
9
Man on Fire 2004,  R)
10
Madagascar 2005,  PG)
11
300 2007,  R)
12
Batman Begins 2005,  PG-13)
13
The Lion King 1994,  G)
14
Finding Nemo 2003,  G)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
16
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
17
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
18
Braveheart 1995,  R)
19
Gladiator 2000,  R)
20
Remember the Titans 2000,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments