Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lunareclipz's Rating My Rating
1
Serenity 2005,  PG-13)
Serenity
This movie is absolutely great
2
The Princess Bride 1987,  PG)
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
5
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
6
Underworld 2003,  R)
7
Underworld: Evolution 2006,  R)
8
Blade 1998,  R)
9
Blade II 2002,  R)
10
Blade: Trinity 2004,  R)
11
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
Love this movie
15
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
This is one of my all time favourites

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments