My Favorite Movies


  lukinonly4u's Rating My Rating
1
Eight Below 2006,  PG)
Eight Below
**great **movie
2
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
Adam Sandler's Eight Crazy Nights
wrong choice
3
Into the Blue 2005,  PG-13)
Into the Blue
good story
4
Click 2006,  PG-13)
Click
really liked
5
V for Vendetta 2006,  R)
V for Vendetta
touching movie
6
Open Season 2006,  PG)
Open Season
fun story
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
was fabulous
8
Kingdom of Heaven 2005,  R)
Kingdom of Heaven
good stuff
9
Open Your Eyes (Abre los ojos) (Permanent Midnight) 1997,  R)
10
Cattle Call (National Lampoon's Cattle Call) 2006,  R)
11
Perfect Body 1997,  Unrated)
12
Pure Luck 1991,  PG)
13
Dirty Deeds 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments