My Favorite Movies
| LukesWifey's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 7 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 14 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Saw II 2005, R) |
|
| 16 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 17 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 18 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 19 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 20 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 22 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 23 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 24 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 25 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 26 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |


























