My Favorite Movies


  1. lucyzr00
  2. Brenda

I lIkE aCtIoN, dRaMa, CoMiCs, rOmAnTic..... EvErY tHiNg

  lucyzr00's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
NOW I S@W THIS MOVI3 I LOV3D IT, IT GR3@T
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
i love it
3
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
i love it
4
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
I LIK2 THIS MOVI3
5
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
i love this movie
6
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
I LIK3 THI$ MOVI3
7
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
I LIK3 THI$ MOVI3
8
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
i like ti
9
Freaky Friday 2003,  PG)
Freaky Friday
I LIK3 THI$ MOVI3
10
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
i like it
11
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
ok
12
Land of the Dead 2005,  R)
Land of the Dead
I KIND OF LIK3 IT
13
Signs 2002,  PG-13)
Signs
I LIK3D IT
14
Return of the Living Dead: Necropolis 2005,  R)
Return of the Living Dead: Necropolis
IT$ GOOD
15
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
The Sixth Sense
I LIK3 IT
16
Lady in the Water 2006,  PG-13)
Lady in the Water
I LIK3 THI$ MOVI3
17
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
I LIK3 THI$ MOVI3
18
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
The Texas Chainsaw Massacre
I LK3 THI$ MOVI3 IT NOT $<@RY BUT IT$ M@KE U CLO$E YOUR 3Y3$
19
Pulse 2006,  PG-13)
Pulse
IT$ GOOD THI$ MOVI3
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i like it
21
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
i LiKe It
22
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
ilike it
23
Stay Alive 2006,  PG-13)
Stay Alive
! LIK3 TH!$ MOV!3 !T$ GOOD
24
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
I LOV3 THI$ MOVI3. IT IS GR3@T. I WOULD LIK3 TO S33 IT @G@IN

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments