Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  luckylexie244's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
The Guardian 2006,  PG-13)
3
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
very sad
4
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
5
Step Up 2006,  PG-13)
6
Cruel Intentions 1999,  R)
7
Take the Lead 2006,  PG-13)
8
Sleepover 2004,  PG)
9
Speed 1994,  R)
10
October Sky 1999,  PG)
11
The Replacements 2000,  PG-13)
12
Chasing Liberty 2004,  PG-13)
13
Enough 2002,  PG-13)
14
She's the Man 2006,  PG-13)
15
Coach Carter 2005,  PG-13)
16
Friday Night Lights 2004,  PG-13)
17
Hoosiers 1986,  PG)
18
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
19
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
loved it!
and own it
20
The Holiday 2006,  PG-13)
21
Because I Said So 2007,  PG-13)
22
Troy 2004,  R)
23
The Family Stone 2005,  PG-13)
24
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments