My Favorite Movies
| lucidartz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 2 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 3 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 4 |
The Secret 2006, R) |
|
| 5 |
The People Vs. Larry Flynt 1996, R) |
|
| 6 |
Pineapple Express 2008, R) |
|
| 7 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 8 |
Milk 2008, R) |
|
| 9 |
In the Mouth of Madness 1994, R) |
|
| 10 |
Super High Me 2007, R) |










