Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. lucianamonte
  2. Lu

Um filme de cada gênero - ou quase isso.

  lucianamonte's Rating My Rating
1
Closer 2004,  R)
2
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
3
O Auto da Compadecida (A Dog's Will) 2001,  Unrated)
4
Grease 1978,  PG)
5
Fight Club 1999,  R)
6
Shrek 2 2004,  PG)
7
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
8
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
9
High Fidelity 2000,  R)
10
Dead Poets Society 1989,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments