My Favorite Movies
| luciajy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Sherlock Holmes 2009, PG-13) |
|
| 3 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 8 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 9 |
The Descent 2005, R) |
|
| 10 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 12 |
Troy 2004, R) |
|
| 13 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 17 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Casanova 2005, Unrated) |


















