My Favorite Movies
| lucdg26's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grease 1978, PG) |
|
| 2 |
Scarface 1983, R) |
|
| 3 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 4 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 11 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |












