My Favorite Movies


  lttsdsy's Rating My Rating
1
Paperback Romance 1994,  R)
2
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
this movie is excallent
3
Beach Blanket Bingo 1965,  G)
Beach Blanket Bingo
thee are my favorite movies
4
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
excallent movie
5
Chasing Liberty 2004,  PG-13)
Chasing Liberty
i love this movie too i thought that the guy that played in this was so very hot lol













great movie to see
6
While You Were Sleeping 1995,  PG)
While You Were Sleeping
one of my favorites cause it has my 2 favorite people in it
7
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
good movie
8
The Counterfeit Contessa 1994,  Unrated)
The Counterfeit Contessa
i seen this movie once but want to see it agan













this was a good movie too i wished that i could see it again though
9
The Barefoot Contessa 1954,  Unrated)
The Barefoot Contessa
good movie
10
Back to the Beach 1987,  PG)
Back to the Beach
another one of my favorits
11
How to Stuff a Wild Bikini 1965,  Unrated)
How to Stuff a Wild Bikini
favorite people and favorite stars
12
Bugsy 1991,  R)
Bugsy
this one ya it was good but could have been better

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments