My Favorite Movies
| ltisz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dolemite 1975, R) |
|
| 2 |
A Thin Line Between Love and Hate 1996, R) |
|
| 3 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 4 |
Harlem Nights 1989, R) |
|
| 5 |
Which Way Is Up? 1977, R) |
|
| 6 |
Bustin' Loose 1981, R) |
|
| 7 |
Life 1999, R) |
|
| 8 |
Bait 2000, R) |
|
| 9 |
Dolemite 2: The Human Tornado 1976, R) |
|
| 10 |
Superfly 1972, R) |










