My Favorite Movies
| Ltdarling's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 2 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 3 |
Micki + Maude 1984, PG-13) |
|
| 4 |
Mars Attacks! 1996, PG-13) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 7 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Messengers 2007, PG-13) |
|
| 10 |
X-Men 2000, PG-13) |










