Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ltd4u's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
it's the best!!!! it's soooo nice!!!
2
White Chicks 2004,  PG-13)
3
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
funny and cool!! the guy is soooo cute, no, he's hot!!! lol
4
The Illusionist 2006,  PG-13)
5
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
soooooo funny!!!! I was crying of laughter when I saw it!!!!
6
Taxi 2004,  PG-13)
7
Aquamarine 2006,  PG)
8
Material Girls 2006,  PG)
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
cool movie!
10
Night at the Museum 2006,  PG)
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
15
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
17
The Holiday 2006,  PG-13)
18
Grease 1978,  PG)
19
High School Musical 2006,  G)
20
High School Musical 2 2007,  G)
21
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
22
Eragon 2006,  PG)
23
What a Girl Wants 2003,  PG)
24
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
25
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
it's a good movie, it's not really scary, well at the moment it is, but it's a good movie to watch
26
50 First Dates 2004,  PG-13)
27
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
28
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
29
Raise Your Voice 2004,  PG)
30
The Perfect Man 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments