My Favorite Movies


  1. lspurple687
  2. lauren

I love horror and mystery movies!!!!!

  lspurple687's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
I love harry potter!!!
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Failure to Launch 2006,  PG-13)
4
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
5
My Big Fat Greek Wedding 2002,  PG)
6
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
7
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
star wars is awesome
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
love orlando bloom!!!!
9
Stick It 2006,  PG)
Stick It
Loved this movie!!!!! :)
10
I, Robot 2004,  PG-13)
11
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
12
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
awesome!!!!
13
Fantastic Four 2005,  PG-13)
14
The Pacifier 2005,  PG)
15
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
16
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
17
Spider-Man 2002,  PG-13)
18
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
19
Daddy Day Care 2003,  PG)
20
Along Came Polly 2004,  PG-13)
21
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
I loved it!!!!!!
22
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
23
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
totally awesome and hilarious!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments