My Favorite Movies
| lrwoodruff's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 3 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Out Cold 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |










