My Favorite Movies


  1. lozbroom
  2. lauren

there is no description..i cannot excuse my weird taste in films pml....so shexy...

  lozbroom's Rating My Rating
1
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
2
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
Bridget Jones - The Edge of Reason
so so so good one of ma fav films eva!!
3
Footloose 1984,  PG)
Footloose
sooo goood!!!
4
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
omg that was sooo sad i loved it so much!!
5
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
so good..loved it
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
hilarious
7
Freaky Friday 2003,  PG)
8
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
9
Ice Age 2002,  PG)
10
The Little Mermaid 1989,  G)
11
The Lion King 1994,  G)
12
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
13
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
good...chad micheal murray was really good in it!1
14
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000,  G)
15
The Princess Diaries 2001,  G)
16
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
17
Message in a Bottle 1999,  PG-13)
18
A Little Princess 1995,  G)
19
Shark Tale 2004,  PG)
20
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
21
Little Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments