My Favorite Movies
| lozbarker's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Highway 2001, R) |
|
| 4 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 5 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 6 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Scream 1996, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Blade 1998, R) |
|
| 15 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 16 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 18 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Fame 1980, R) |
|
| 21 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 22 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 23 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 25 |
Legends of the Fall 1994, R) |
|
| 26 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 27 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |
|
| 28 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 29 |
Adventures in Babysitting 1987, PG-13) |
|
| 30 |
Angus, Thongs and Perfect Snogging 2008, PG-13) |
|
| 31 |
Jackass 2.5 2007, R) |































