My Favorite Movies
| loxcy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 6 |
Old School 2003, R) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 9 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |










