My Favorite Movies
| LovzXYou's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 2 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 5 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 7 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |










