My Favorite Movies
| lovinsis24to7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 7 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 8 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 9 |
Fried Green Tomatoes 1991, PG-13) |
|
| 10 |
The Wild 2006, G) |
|
| 11 |
Saw 2004, R) |
|
| 12 |
Saw II 2005, R) |
|
| 13 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 14 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 15 |
Shrek 2 2004, PG) |















